Medikal Astroloji

Astroloji

Haritamızda Burçlar ve Sağlığımız
Medikal astrolojide her burç vücudun belli bölgelerini temsil eder, doğum haritasında burç aksı bize kişinin hangi bölgesinde sorun olabileceğini, hangi bölgelerle ilgili problemlerin olası olduğunu gösterir. Dolayısıyla burçların aksları (çünkü bazen bir burçtaki yoğun etki onun gölge yönünü çalıştırır ve karşıt burcunun etkisini yaşatır) bize sorunun -neresi- olduğunu gösterecektir. Haritada sert veya yoğun etki alan bölgedeki burç aksı bize bu konu hakkında oldukça bilgi verebilir. Hastalığın çözümünü araştırmaya bile yardımcı olabilir.
Koç Burcu
Kafa ve Yüz Bölgesi, bu bölgelerden alınabilecek darbeler, beyinle ilgili problemler, tansiyon problemleri, migren, diş ve çene problemleri, kellik, sivilceler, kabarıklıklar, cilt hastalıkları, polipler, mantarlar, suçiçeği gibi hastalıklar olabilir.
Boğa Burcu
Omuz Başlangıcına Kadar Boğaz, Boyun ve Ense Bölgesi, boğaz bölgesi kistleri, guatr problemleri, ses tellerinde hassaslık, bademcik sorunları, boyun bölgesindeki lenf bölgesiyle ilgili sorunlar, beslenmeyle ilgili sıkıntılar, iştah problemleri söz konusu olabilir.
İkizler Burcu
Kollar, Eller ve Omuzlar, bu bölgelerde sıkıntılar, kol kasları problemleri, ellerde sorunlar, bu bölgelerdeki sinirlerle ilgili sıkıntılar, kan dolaşımında sorunlar, sinir sistemiyle ilgili, düşünmeyle ilgili sıkıntılar söz konusu olabilir.
Yengeç Burcu
Göğüs Bölgesi, Kalp Zarları, Memeler, Akciğerler, Diyafram, Solunum Sistemi, Mide, Mukoza, dolayısıyla bu bölgelerdeki problemler söz konusu olabilir. Vücut kusurları, solunum problemleri, mide sorunları, verem, kan hastalıkları, meme kusurları/hastalıkları, göğüs kanseri, reflü/gastrit hastalıklarıyla bağdaştırılabilir.
Aslan Burcu
Kalp, Sinirler, Sırt ve Sırtın Yanları, Midenin Üst Kısımları, çarpıntı problemleri, sırt ağrıları, vücudun yanlarında sıkıntılar, kalp hastalıkları, şiddetli ateş, kalpteki tüm problemler, ölümcül salgınlar, göz problemleri, kaburga ağrıları olabilir.
Başak Burcu
Karın Bölgesi, Bağırsaklar, Diyafram, sindirim sistemi problemleri, sindirim sisteminde yerleşmiş parazitler, hazımsızlıklar, taş sorunları, alerjik hassasiyetler, kolik sorunları, bütün bağırsak sorunları bu etkiden öngörülebilir.

Terazi Burcu
Omurga, Böbrekler, Göbek, Üreme Organları, Bel, Kalça, Alt Karın Bölgesi. Bu bölgeleri ilgilendiren tüm hastalıklar, ülserler, enfeksiyonlar, hormon bozuklukları, sırtta güçsüzlük, kanda bozulma, denge problemleri, vücuttaki salgılarda dengesizlikler, pH dengesi bozukluğu gibi hastalıklar olabilir.
Akrep Burcu
Cinsel Organlar, Mesane, Anüs Bölgesi, Kadınlık-Erkeklikle İlgili Bölgeler. Taş ve kum problemleri, vücutta sinsi hastalıklar, gizli bölgelerde zor bulunan problemler, kadınsal-erkeksel hastalıklar, genital bölgelerde sorunlar, ereksiyon problemleri görülebilir.
Yay Burcu
Uyluklar, Kaba Etler. Yüksek ateş, hayvanlar (dört ayaklı hayvanlar) tarafından yaralanmalar, ateşten zarar görme, kalça bölgesinden sakatlanmalar, ve kalçanın alt bölümüyle ilgili hastalıklar olabilir. Karaciğer problemlerine rastlanabilir.
Oğlak Burcu
Dizler, Deri, İskelet Sistemi, Dişer, Vücudun Dış Kaplaması. Zührevi hastalıklar, kaşıntı, egzama problemleri, dizlerle ilgili sorunlar, kemik problemleri, diş sorunları sık rastlanabilecek problemlerdendir.
Kova Burcu
Dolaşım Sistemi, Baldırlar, Bilekler, Bacaklar. Bu bölgelerde oluşabilecek problemler olasıdır. Damarlarda pıhtılaşma, kanı bozacak dolaşım sorunları olabilir. Bacaklarda kramplar sıkça görülebilir. Adrenalin problemleri yaşanabilir.
Balık Burcu
Ayaklar, Zihinsel Problemler. Gut hastalığı, topallıklar, gerçekle hayali ayırt edememe, balgamlı hastalıklar, kabuklu yaralar, patlamış yaralar bu burçta zorlu açılanmalarda görülebilir.

Leave A Comment

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop