Güneş Pluto Kavuşumu 20.02.24

Gökyüzünden Haberler

Etkisi yaklaşan ve uzaklaşan 1.haftada özellikle çok yoğun hissedilecek olan bu açı, enerjide düşüş veya baskılanma hissini de beraberinde getirebilir. Yüksek irade kullanımı için önemli bir açıdır, sağlam irade ister. Otoriteler, liderler, kişilikler, baskınlaşabilir, acımasızlaşabilir. Tehlikeli bir çekicilik söz konusudur. Pluto doğası gereği bu kavuşumda Güneşi baskılayarak, yeni bir döngüyü başlatırken narsistik bir otoriteyi de gündeme taşır. Güneş-Pluto zorlu açılarından biri olan bu kavuşum bir dönüşümün de habercisidir. Pluto burada irade sahibi olmayanları yıkmaktan, dönüştürmekten çekinmeyecektir. Gündemimizde güç çekişmeleri, acımasızlıklar, despot, dine zarar verebilmeye yatkın, manipülasyoncular sıklıkla olabilir.

Ay bu kavuşum anına olumlu açıyla eşlik ediyor. Ülkemiz ve dünya için halklar tarafından destek verilen bir dönüşümün, bir liderin yer değiştirmesinin, bir sistemin dönüşmesinin, güçlenmesinin söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Burada son derecede olan bu açılanmalar artık tamamlanmış bir döngünün, bir sonun başlangıcının da habercisi diyebiliriz. Ekonomik anlamda eskinin değişmesi, dönüşmesi bunun liderler ve halk eliyle isteğiyle olması öngörülebilir. Oğlak burcu sistemler ve yapılarla ilgili olduğu için de gayrimenkuller, taşınmazlar, kredilerle ilgili var olan ekonomik sistemlerin artık sonlarının başında olduğunu düşünebiliriz.

Bu ne kadar zor bir açı olsa da sağlam irade ile sizi küllerinizden doğurup bambaşka birine dönüştürebilecek bir açıdır. İstikrar ve kararlılık ile destekleyici bile olabilir.

Leave A Comment

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop