Danışmanlıklar

Doğum Haritası Analizi

Kişinin ilk nefes aldığı anın haritasıdır. Kişiye özeldir. Harita sahibinin karakter özellikleri, ruhsal eğilimleri, özel yetenekleri, kişisel potansiyelleri, motivasyonları, aşk, para, şans, kariyer, evlilik, sosyal çevre, eğitim, çocukları gibi hayatının tümü hakkında doğum haritasıyla bilgi edinilebilir.

Kişi bu bilgilerle kendini daha iyi anır, anlar. Potansiyellerini görür ve daha iyi değerlendirir. Yaşam kalitesini, farkındalığını arttırabilir.

 

Öngörü Danışmanlığı

Danışanın istediği belirlediği zaman dilimleri arasında yaşama ihtimalinin yüksek olduğu konular, gündemler, olaylar hesaplanır ve danışan bunlar doğrultusunda bu süreci en iyi şekilde nasıl geçirebilir, en verimli hale nasıl getirir bu konuda bilgilendirilir. Doğum haritasından her şey okunabildiği için danışanın merak ettiği her konuda öngörü çalışması mümkündür.

 

Seçimsel Astroloji Danışmanlığı (Eleksiyon)

Başlanılacak işler için en verimli gökyüzü, en iyi zaman araştırılır. Kişin haritasına ve başlatacağı işe uygun gökyüzü bulunur ve danışanın bundan beklentisi için gökyüzündeki en iyi an seçilir.

İş kurma, nikah, önemli imzalar, alım-satımlar, kayıtlar vb başlangıç konuları için oldukça önemlidir.

 

Rektifikasyon (Doğum Saati Belirleme) Danışmanlığı

Doğum haritaları doğum tarihi, yeri ve saatiyle hazırlanır. Doğum saati kişinin yükselen ve haritasındaki bütün özel yerleşimleri belirler. Dolayısıyla özellikle öngörü için en önemli nokta doğum saatidir. Doğum saatinin net olması için yapılan işleme denir.

 

İlişki Analizi

Her türlü ikili ilişkide kişilerin birbirine etkileri, en iyi iletişimin nasıl sağlanacağını, kişilerin birbirlerine etkileri incelenir. Kişilerin arasında olabilecek her türlü iyi/kötü ilişki okunabilir.

Coğrafi Astroloji(Astrokartografi)

Dünya üzerinde hangi ülkede, hangi şehirde şanslı/şanssızsınız. Nerelere gitmek size aradığınızı verebilir. Kazalara açık olduğunuz veya aşka açık olduğunuz yer neresi öğrenmek için gerekene danışmanlık türüdür.

Finansal Astroloji

Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi borsacıları astrolojiyi daima kullanmışlardır. Yatırımlar için kesinlikle en faydalı olacak astroloji alanıdır. Size bereketli gelecek, para kazanmanızın en iyi yolu olan şey haritanızdan okunur ve bunları çalıştırabilmeniz konusunda bilgilenirsiniz.

Tıbbi Astroloji

Doğum haritanıza göre sağlığınızı en çok neler tehdit ediyor, sağlığınız için nelere dikkat etmelisiniz size yardımcı olacak olan nelerdir öğrenirsiniz.

Kariyer Analizi

Kariyerimiz, statümüz ve kazançlarımızın potansiyelleri hakkında bilgi alabileceğimiz bu danışmanlık tipinde; başarılı olabilmenin yolları, ne kadar yükselebileceğimiz, iş hayatında var olan riskler ve kaçınmamız gereken hataların neler olduğuna bakılır.

Çocuklara Yönelik Analiz

Çocuklarımızın potansiyellerini ne kadar iyi bilirsek bunları kullanabilme konusunda onlara o kadar destek olabiliriz ve onlarla iletişimimizi en iyi hale getirebiliriz. Çocuğunuzu anlamak ve onunla en iyi şekilde iletişim kurabilmek için kullanılan tarafsız analiz yöntemidir.

Horary (Soru Astrolojisi)

Cevabı Evet/Hayır gibi spesifik olan spesifik sorulara özel danışmanlık türüdür. Kayıp soruları için de en çok tercih edilen astrolojik danışmanlık türüdür.  O doğru kişi mi? Cüzdanım nerede? Beni seviyor mu? Başka birisi mi var? Sınavı kazanacak mıyım? vb birçok soru için uygundur.

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop