Balık Burcunda Dolunay

Gökyüzünden Haberler

Balık Burcunda Dolunay
31 Ağustos Perşembe günü Balık Burcunun 7 derecesinde bir dolunay bizleri bekliyor. Birçoğumuz biliyoruz ki dolunaylar tamamlanma, sonlanma, ortaya çıkma, netleşme, sonuçlanma enerjisiyle yüklüdür. Haritamızın hangi alanında gerçekleşiyorsa o alanda bu temaları yaşarız. Yıl lordumuz olan gezegenle açı kuruyorsa, natal haritamızdaki gezegenlerle veya ana akslarla teması oluyorsa daha yoğun etki hissetmemiz olası. Balık burcunda dolunay bizi ilk olarak zehirlenmeler, gazlardan gelebilecek sorunlarla ilgili, değişken hava koşulları, yağışlar olabileceği yönünde uyarıyor. Ay az bir zaman önce Satürn ile kavuşmuş olduğundan yüklü ve baskı dolu bir enerjiyle dolu olacak. Kendimizi bunaltıcı, daraltıcı, katı koşullarla, karmaşayla uğraşma halinde bulabiliriz.
Ülkemizle ilgili uluslararası alanlarda, anlaşmalar, yabancılarla ilgili kararlar, gündemler olabilir. Dünya liderleriyle ilgili, komşularımızla ilgili haberleri sıkça okuyabiliriz. Su ile ilgili, yağmur veya sel baskınlarıyla veya suyun azalmasıyla ilgili gündemlere sıkça rastlayabiliriz. Türkiye haritasında dolunay tam da düğümlerin üzerinde olacağından bazı kanunlar, kadersel bazı gelişmeler, sınırlarımızla ilgili bazı kararlar alınabilir. Kıbrıs konusunda BM ile anlaşmalar yapılabilir. Devlet müdahalesiyle halk bazı sıkıntılı süreçlerden kurtulabilir. Eğitim öğretim döneminin başlıyor oluşunu da simgeliyor olabilir veya eğitim öğretim hayatında online süreçlerin, birtakım belirsizliklerin sonuçlanmasıyla ilgili haberler alabilir, kararlar okuyabiliriz.
Venüs yükselen üzerinde ve retrolu olacak, aslan yükseliyorken devletin ekonomik bazı düzenlemeler yapabileceğini düşündürüyor. Hem Venüs hem Merkür asaletsiz olduğu için maalesef kadınlarla ilgili olumsuz gündemleri yine okuyabiliriz. Ayrıca Balık-Başak aksı sağlık ve hizmetle yakından ilgili olduğu için sağlık sektörüyle ilgili düzenlemeler de gündemde olabilir.
Bireysel anlamda duygularımızı regüle etmeyi, bazı belirsizliklerden kurtulma çabamızı, daha realist ve disipline olmayı, kendimizi salmamayı öğrenmeyi, harcamalarımızı kontrol etmeyi öğrenmemizi hatırlatan bir dolunay.

Leave A Comment

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop