16 Ağustos 2023 Aslan Burcunda Yeni Ay

AstrolojiGökyüzünden Haberler
Aslan Burcunda Yeni Ay!

16 Ağustos günü, öğlen saatlerinde bir yeni ay bizleri bekliyor! Yeni aylar başlangıçlar, oluşumlar, girişimlerle ilgilidirler. Aslan Burcunda bu temaları liderler, otoriteler, sanat, çocuklar, eğlence alanlarında yaşamamız olası oluyor. Yeni aya eşlik eden retrolu Venüs ise bize öz değerimizle ilgili farkındalıklar, otoritelere isyanlar, geçmişin hesaplaşmaları, güzellik, estetik konularına eğilme, uç harcamalar gündemleri oluştururken bunlarla ilgili girişimlerde bulunabiliriz. Yine de başlangıç anlarında Venüs Retro olmaması adına kararları Retro sonrasına bırakalım.

Kişisel anlamda baktığımızda ani girişimlerimiz olabilir ve otoritelere başkaldırabiliriz. Daha fazla kendimizle ilgili olup her türlü ilişkimizde alma-verme dengesini düzene sokmak isteyebiliriz.  Bu bir yeni ay olduğu için burada yeni girişimlerimiz söz konusu olacaktır.

Yeni aya partil olarak kare açı yapan Uranüs, bize kıramadığımız döngüleri kırma cesareti verebilir. Belki de bizim bir parçamız haline gelen şeylerden artık kurtulmak isteyebiliriz. Mars ile arasındaki uyumlu açı da zaten harekete geçiren bir enerji ile dolmuş olabileceğimiz yönünde.

Ülkemiz açısından baktığımızda yeni ekonomik gelişmeler, adımlar atılabilir. Komşularla ilgili gelişmeler, yeni anlaşmalar imzalar atılabilir. Trafik kazaları haberleri artabilir. Sağlık sektörünü, hizmet sektörünü ilgilendiren adımlar olabilir. Bu alanlarda çalışanlar otoritelere karşı girişimlerde bulunabilir. Kadınlarla ilgili maalesef olumsuz gündemler olabilir veya kadınlar ayaklanabilir.  Satürnün buradaki olumlu açısı bu gelişmelerin zorlu da olsa kalıcı sağlam ve uzun vadede faydalı gelişmelere sebep olabileceğini düşündürtüyor.

Leave A Comment

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop