15.01.24 Haftası Bizi Neler Bekliyor?

Gökyüzünden Haberler

Pazartesi 15.01.24

Öğlen saatlerinde Ay-Venüs karesi bize öz değerimizi sorgulatabilir, ilişkilerimizi sorgular halde bulabiliriz kendimizi. Sonrasında Ay-Güneş olumlu açısı ve hemen ardından Ay-Neptün kavuşacağı için otoriteler, liderler veya benlik duygumuzda anlaşılmışlık, güvende olma hissiyle akışa güvenme veya görmezden gelmeyi bir çözüm olarak seçebiliriz ama dalgınlıklara, hatalara karşı iki kat dikkatli olmak faydalı olacaktır.

Salı 16.01.24

Ay Koç Burcunda

Zaman sanki olması gerekenden hızlı akıyor gibi hissedebiliriz.  Yenilenme ihtiyacıyla dolmuş hissedebiliriz. İnisiyatif almamız gereken, cesaret gereken işlere girişebiliriz. Bu yüzden yarım kalmış işleri tamamlamak için iyidir. Cinsel içgüdüler ve saldırganlık da ön planda olabilir. Güdülerimizi kontrol etmek önemlidir.

Merkür ve Mars ile kare açılar kuracağından, ikili diyaloglar, tartışmalar büyüyebilir. Gerilimli tartışmalar söz konusu olabilir. Kendimizi sakinleştirmek iyi olacaktır. Enerjimizi sporla atmak, spor yapmak iyi olabilir ve spor kazalarına dikkat etmek gerekir. Kısa mesafe yolculuklarında kazalar için oldukça dikkatli olmak gerekecektir. Heyecanla atılan adımlar, imzalar, mesajlar zorlu ve yaralayıcı olabilir.

Çarşamba 17.01.24

Chiron, kuzey düğüm ile kavuşup sonrasında Venüs ile olumlu açı kuracak olan ay, romantik, heyecanlı ve aşk dolu bir gece ve gün geçirmek için ideal bir konumda, şifalanma, barışma girişimleri, kadersel destek ve faydalı girişimler için iyi olabilir. Gceeye doğru Venüs ile de olumlu açı kuracağı için günü sevdiklerinizle seyahatlere ve keyifli zamanlara ayırmayı deneyebilirsiniz. Estetik girişimler için cesaret bulup kuaför kapısı çalabilirsiniz. (yine de doğru zaman için astroloğunuza danışın!)

Gece dalgınlıklar ve hatalardan kaçınmaya dikkat etmeli ve uykuda olmanız iyi olacaktır. Sanatsal aktiviteler için değerlendirilebilir.

Perşembe 18.01.24

Sabah saatlerinde Ay, Güneş ve sonrasında Pluton ile kare açı kuracak. Otoritelerden, liderlerimizden veya üstlerimizde baskı görüyor gibi hissedebilir, baskılanabiliriz. Kendimizi özgürleşme isteğiyle bunalmış ve bazı şeyleri sonlandırma isteğiyle dolmuş hissedebiliriz. Bu zorlu bir açı olsa da sağlam irade ile güçlenmemize destek olabilecek bir açıdır. İsyan ve başkaldırma ile bazı şeyleri sonlandırma, rayına sokma, yenileme ihtiyacında olmamız olasıdır.

İnsancıl eylemler insanlık için devrim niteliğinde olaylar gündemimizi meşgul edebilir. Hayatlarımızdan sis perdelerini aralama ve gerçeklerle sonlanması gerekeni sonlandırma ihtiyacıyla bir dönüşümü tamamlıyoruz. Güçlü ve iradeli olmak bize destek verecektir.

11:02 itibariyle ay boşluğa geçecek.

Cuma 19.01.24

11:12 itibariyle Ay Boğa Burcunda!

Ay boğa burcundayken somut, gerçekçi, sağlam şeyler arayışında oluruz. Keyif ve lezzet arayışımız da artar. Burada Ay yücelimde olacağından doğa olaylarına da sık rastlanır. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemek isteyebilir, keyif arayışıyla bir tatil yolunda olabiliriz.

Satürn, Merkür ve Mars ile olumlu açılar kuracak olan Ay, Jüpiter ile kavuşacak. Kalıcı, sağlam ve etkisi uzun sürecek adımlarla ilerleyebilir, ilişkiler kurabilir, imzalar atabiliriz. İkili ilişkilerde güvenli ve uzun süreli girişimler olabilir. Seyahat, kısa mesafeli yolculuklar için girişimlerde bulunulabilir. Hayattan keyif almak ve keyifli rotalar çizmek için iyi bir gün!

Ay Boğa burcundayken sağlamlaşma ve mutlu olma arayışındayken akşama doğru Ay, Uranüs ile kavuşacağından sürpriz, beklenmedik kararlarla değişikliklere gidebilir, kalıplaşmış bir şeylerden kurtulma ihtiyacında olabiliriz. Geçmişe yönelik ertelediğimiz bazı değişiklikler için girişimlerde bulunabiliriz. Ani bir kararla uzun zamandır ertelediğimiz işleri, konuşmaları, görevleri tamamlayabiliriz. Hayatımızda etkili değişimlere gidebilir bir dönüşüm sürecini tamamlama yolunda olabiliriz.

Cumartesi 20.01.24

Sabah saatlerinde Ay-Neptün arasındaki olumlu açı bize kontrolü bırakma ve akışa güvenme hissini yükleyebilir. Dalgınlıklara karşı dikkatli olmak iyi olacaktır. Devamında Ay sırasıyla Güneş ve Pluton ile olumlu açı kuracağından cumartesi günü kendimizi iradeli ve güçlü hissedip uzun zamandır kendimizde değiştiremediğimiz şeylerden özgürleşmek üzere hissedebilir bu anlamda adımlar atmış olabiliriz. Dönüşüme hazır ve kararlıyızdır. Değişken koşullara açık sağlamlık arayışından arınmış veya gereken sağlamlığı kazanmış esnemeyi öğrenmişizdir.

16:57 itibariyle Ay Boğa burcundan İkizler Burcuna geçecek!

Ay İkizler burcundayken zaman birden hızlanmış gibi gelebilir. Aynı anda birkaç şeyle uğraşmamız gerekebilir ve telaşlı olabiliriz. Sosyalleşme, diyalog kurma ihtiyacımız artar.

İlk açı güneşle uyumlu olacağından duygu mantık dengemiz iyidir ve ne istediğimizi bilerek hareket ederiz. Kova ve ikizler burcu arasındaki bu açıyla arkadaşlarımızla, ekibimizle sosyal ortamlarda bulunma isteğiyle dolabilir akşam saatlerini değerlendirebiliriz.

Pazar 21.01.24

Gece saatleri Ay-Satürn karesi bizi daralmış bunalmış hissettirse de Ay chiron ve düğümler ile olumlu açılar kuracağı için desteklenmiş hissedebilir, güzel etkiler altında Pazar gününü tamamlayabiliriz. İkili ilişkilerde bir şeyleri düzeltmek, şifalandırmak için iyi bir gün!

Leave A Comment

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop