13 Kasım Akrep Burcunda Yeni Ay ve Türkiye

AstrolojiGökyüzünden Haberler

Türkiye için önemli bir yıla girdiğimizi uzun zamandır söylüyorduk ve bahsettiğimiz etkileri yaşadığımız zamanlardayız. Özellikle ekonomik vurguları çok fazla konuştuk. Boğa Akrep aksında bir yeni ay etkisinde olacağımız için öngörülerimizden ilki yine ekonomik anlamda yatırımlar, faizler için olacak. Yabancı paralarla ilgili toplumsal sıkıntılara yönelik girişimler, düzenlemeler yapılabilir. 5.evimizde Venüs ve Jüpiter üzerinde gerçekleşen bu yeni ay eğlence, harcama, hayattan keyif alma şeklimiz, ahlaki değerlerimiz, özellikle dini inanç ve ananelerimiz, akademisyenler, üniversiteler, din adamları, bankalar, bankacılar, yabancılar, çocuklarla ilgili sosyal etmenler, sanat ve sanatçılar, altın, değerli metaller, mücevherler, estetikle ilgili konularda ani beklenmedik sürpriz değişimler olabilir. Yine bu konular etrafında kurulan sistemlerde dönüşümler başlayabilir. Şu an içerisinde bulunduğumuz dönemdeki boykot süreçlerinde daha güçlü adımlar ve girişimler olabilir. Hiç ummadığımız güçlerin çöküşünü, çökmeye yüz tutmuş isimlerinse bir anda küllerinden doğduğunu görebiliriz. Ekonomi ve finans anlamında çabalarımız ve girişimlerimiz devam edecek gibi görünüyor.
Ülkemiz gerek dünya önünde gerekse kendi içinde ani güç savaşlarına girebilir, gücünü göstermek isteyebilir. Burada hem kendi güvenliğimizi sağlamak hem de gücümüzü göstererek savunma sağlamak amaçlarımız olabilir. Adalet, inançlar, ahlaki konular öncelikli gündemler olurken bunlar için mücadele ve güç kullanmaktan kaçınılmayacaktır. Bu belki bir savaşa dahil olmak belki gerekirse savaşmaktan kaçınılmayacağını göstermek için olabilir. Bu amaçla ittifaklarda bulunulabilir, değerler, inançlar için topluluklarda, toplantılarda bulunulabilir. 7. Evimizden geçen Plüton artık güçlü açık düşmanlarla tamamlamak istediğimiz güç savaşlarının habercisi.
Hizmet sektörü, ordu, doktorlar, memurlar için maaş güncellemelerine gidilebilir. Bu alanlara yatırımlar arttırılabilir. Savunma sanayii, güç için harcamalar ekonomik kaynaklarda farklılıklara başvurulabilir. Açık düşmanlara karşı kadersel olarak kendimizi önemli ortaklıkların içinde bulabiliriz.
H.S. Green’ e göre boğa burcu olan ülkeler arasında yavru vatanımız Kıbrıs da bulunuyor. Dolayısıyla Kıbrıs hakkında gündemlerimiz girişimlerimiz olabilir. Yeni aydaki marsiyen vurgu kumar oynanan yerlerin basılmasıyla ilgili haberler okuyabileceğimizi de gösteriyor.

Leave A Comment

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop