11.01.24 Oğlak Burcunda Yeni Ay ve Türkiye

Gökyüzünden Haberler

Bu sene ülkemiz profeksiyonda 5. Evini yaşadığı için zaten ünlüler, çocuklar, spor camiası, sanat, sanatçılar, bulunduğumuz topluluklar ve hedeflerimiz, yatırımlarımız yıl boyunca gündemimizden düşmeyecekti.  Yakın zamanda da bu gündemleri sık sık okuduk maalesef. Özellikle çocuklarla ilgili oldukça üzücü şeylerle yüzleşmek durumunda kaldık.

Bu yeni ay bizi ilk olarak asılsız haberler konusunda dikkatli olmamız konusunda uyarıyor! Bahsettiğim gündemlerle ilgili gerçek olmayan bilginin peşinden gitmemeye özen göstermeliyiz. Biz zaten boşlukta olan ay ikizler etkisiyle dedikodu ve söylentilerden çok kolay etkilenen bir halkız. Natal haritamız bu şekilde 12. Evimizden tetiklenirken gizlice çevrilen işlerle ilgili daha çok şeyler okuyacağız gibi maalesef.

Yeni Ay 7.evimizde gerçekleştiği için ortaklı yatırımlar, anlaşmalar, açık düşmanlıklar, gayrimenkul sektörüyle ilgili adımlar atılabilir bu alanlarda özellikle Pluto vurgusuyla bir dönüşümün başlamak üzere olduğunu okuyabiliriz. Taşınmazlar ve gayrimenkuller oğlak burcuyla ilgili olduğu için kentsel dönüşüm kampanyaları, yatırım ve ortaklık kampanyaları, reklamlarına sıkça denk gelebiliriz. Oğlak burcunun yücelim yöneticisi Marsın da oğlak burcunda oluşu ve ülkemizin alçalan çizgisinde duruşu, savunma sanayiyle ilgili ortaklıklar, savaş haberleri ve bu konularda atılacak adımları da gündemimize taşıyabilir.

Oğlak burcunun yöneticisi Satürn Balık Burcunda seyrettiği için bağlantı problemleri, suyla ilgili problemler, sınırlarımızla ilgili adımlar atılması, yabancılar ve göçmenlerle ilgili kararlar alınması, girişimlerde bulunması, vize ve ülkeler arası ilişkilerimizle ilgili gelişmelerin gündemimizde olabileceğini gösteriyor. Satürn’ün güney düğümümüze yaklaşması bu alanlarda zorlanabileceğimiz şeylerle yüzleşmek zorunda kalabileceğimizi de gösteriyor olabilir. Güvenlik ve sınırlarla ilgili karalar adımlar atılabilir.

Progress haritamızda kavuşmak üzere olan Mars ve Jüpiter özellikle din ve din adamları kaynaklı karışıklık ve savaşların yaklaştığının habercisi olabilir. Bunun yanı sıra yeni ay haritasında tam da bu kavuşumun üstünden geçen Venüs, yabancı kadınlarla ilgili, kadınlarla ilgili, ekonomik girişimler ve adımların da habercisi olabilir Aynı zamanda 6.edeki venüs’e de olumlu açı kurduğu için sağlık-hizmet sektöründe güzel yeniliklerin habercisi de olabilir. Yeni ay progresste tam da Merkür’ün üstünde gerçekleştiği için ülkemizde önemli anlaşma, imzalar, ülke içi yollarla ilgili adımlar atılabilir. Belki de çok önceden atılmış imzalar, anlaşmalar, ticaretler açığa çıkabilir. 4.evimizde gerçekleşen bu yeni ay halkı çok ilgilendiren konularda üstü örtülmüş şeylerin açığa çıkması anlamını da verebilir.

Yeni Ay liderler ve otoritelerin de gündemden uzunca süre kalacağı bir ayın bizleri beklediğini haber veriyor.

Leave A Comment

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop